Ano, toho dne, tedy 30. dubna, bylo v Jihočeském divadle nebývale krásně a mladě. Ve zhruba hodinovém představení jsme viděli a slyšeli výkony účinkujících a ocenili je dlouhým potleskem.
Zde jsou reakce několika žáků 1. ročníku:
Divadelní hra nesoucí název Mladí, krásní a navždy ve mně vyvolala zajímavé pocity. Jednalo se spíše o balet než o nějaký sáhodlouhý příběh. Téma na mě působilo symbolicky a dvojsmyslně. Děj byl zasazen do hlavního tématu dnešní doby – sociálních sítí. Ukazoval nám, jak se člověk například v taneční soutěži dá lehce zmanipulovat. —Vojtěch Houška
Divadlo se mi líbilo, protože bylo pojato jiným způsobem než normálně. Bylo ozvláštněno tím, že herci celou dobu tančili, i přesto byl poznat příběh díky nahrávce hlasu, která byla k představení pouštěna. —K. O.
Bylo to takový divný. Nevím, co si o tom mám myslet. U některých pasáží jsem se zasmál. Čekal jsem spíš divadlo než toto. —Šimon Peterka
Bylo to supr, líbilo se mi, jak to bylo napínavé až do konce a dobře nacvičené. —žák 1.R
Vystoupení se mi líbilo. Bylo zvláštní, ale hezky zpracované. Nejvíc se mi líbila scéna, kdy jedna z účastnic začala protestovat. Myslím, že celá scéna měla ukázat, jak rychle se necháme zastrašit a jaký vliv na nás má minulost. Scéna asi měla představovat něco jako panický záchvat, ostatní herci s herečkou pohazovali a nenechali ji odejít. —žákyně 1.R
Líbily se mi taneční prvky v představení. Pochopila a užila jsem si děj, ale představení bylo příliš nahlas, bolela mě pak hlava. Nelíbily se mi masky ve tvaru banánu. —žákyně 1.R
Návštěva divadla byla úspěšná. Představovala jsem si představení úplně jinak, ale mile mě překvapilo. Během vystoupení jsem se nenudila a bylo pro mě jednoduché sledovat děj. —Pavla Richtrová
Bylo to hezké představení. Dost propracované a těžké. Hodně se mi líbilo taneční vystoupení, ale moc jsem nepochopila pointu představení. Bylo to vlastně o nějaké soutěži a jejím průběhu, ale moc jsem v tom neviděla něco divadelního. Třeba jsem to pochopila správně, že chtěli udělat představení o soutěži. Každopádně tanec byl úžasný. —Magdaléna Nováková
Líbila se mi jejich choreografie a styl, jakým se účastníci prezentovali. Měli to dobře natrénované a bylo vidět, že je to baví. —žák 1.R
Divadlo se mi líbilo. Líbilo se mi, jak postupně soutěžící (čísla) vypadávali. Sice tam bylo hodně barevných efektů, ale i tak si myslím, že by jich tam mohlo být i víc. —Jakub Doležel
Divadelní představení bylo zajímavé, každý v něm mohl najít jinou myšlenku. Celé představení bylo takové, že se na něj dalo jednoduše dívat v kuse. Bylo to dobré. —Martin Šusták
Moc se mi to líbilo, protože také tancuji a byl tam docela podobný styl tance. Bylo zajímavé, že tam byli lidé i ze zahraničí, hodně oceňuji to, že zvládli tancovat hodinu. Moc jsem nepochopila téma. —žákyně 1.R
Původně jsem měl z baletu strach, ale nakonec mě překvapil příběh, který byl podobný Hře na oliheň. Tanečníci byli moc šikovní a bylo vidět, že to mají řádně připravené. Konec mi přišel suchý a odfláklý, ale je možné, že jsem ho jenom nepochopil. —Prokop Štifter
